Su dideliu džiugesiu pranešu, kad Joniškio r. Skaistgirio gimnazija laimėjo draugiškosios socialinio emocinio ugdymo olimpiados DRAMBLYS pradinėms klasėms pagrindinį prizą – emocinio intelekto programos Dramblys.lt mokymus visai mūsų mokyklos bendruomenei.
Labai džiugu, kad Edita Burbienė nusprendė dalyvauti šioje olimpiadoje žengdama atsakingą žingsnį ir prisidėdama prie saugios aplinkos kūrimo mokykloje. Džiaugiuosi, kad šios iniciatyvios mokytojos ir psichologės Aušros Sakalienės dėka visa mūsų mokykla galės dalyvauti akredituotoje programoje.
Reikia paminėti, kad olimpiadoje dalyvavo labai daug dalyvių ir konkurencija buvo didžiulė. Iš viso olimpiadoje iš didžiųjų miestų ir įvairių Lietuvos regionų dalyvavo 270 pradinių klasių iš 30 Lietuvos savivaldybių, 256 pradinių klasių mokytojai, 5151 moksleivis (1464 pirmųjų klasių moksleiviai, 1193 – antrųjų, 1319 – trečiųjų, 1014 – ketvirtųjų bei 161 jungtinių klasių moksleivis).

Sėkmės mums visiems.

Direktorė Edita Aukselienė


Apie olimpiadą rašo:
https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/seima/2018/05/08/news/pradinukai-nemoka-valdyti-emociju-tevai-palieka-tai-spresti-mokytojams-6218352/

PADĖKA APDOVANOJIMAS

 

Gimnazijos Taryba kovo mėnesį buvo paskelbusi video klipo ir lankstinuko „Skaistgirio gimnazija 2018“ konkursą. Laimėtojais paskelbti Edvino Šiaučiūno video klipas ir Gabijos Rudytės sukurtas lankstinukas. Sveikiname laimėtojus.

Video klipas „Skaistgirio gimnazija 2018“

Gegužės 12 d. Skaistgirio ir Goeso draugovių skautai su vadovėmis V. Mingailiene ir R. Mockūnaite vyko į Šiaulių krašto skautų renginį „Pirmasis laužas“. Renginys prasidėjo žygiu - iš Bubių visi Šiaulių krašto skautai turėjo nukeliauti į stovyklavietę Dengtiltyje. Dėl nenumatytų aplinkybių vietoj 6 km. žygis prasitęsė iki 18 km. - saulės „nubučiuoti“, dulkėti, ištroškę ir pavargę, bet atlaikę sunkų išbandymą, visi skautai pasiekė stovyklą Dentiltyje.
Po trumpo atokvėpio - rikiuotė, kurios metu buvo pagerbta Lietuvos Respublikos vėliava, draugovių raportai atiduoti Šiaulių krašto skautų vadovams.
Po rikiuotės prasidėjo programa atskiroms amžiaus grupėms. Programos tema – „Piratai“. Padėdami vieni kitiems sesės ir broliai skautai atliko įvairias užduotis, įveikė iškilusius iššūkius. Pirmo Laužo metu kiekviena draugovė dainavo pasirinktą dainą, aptarė dienos įspūdžius.

Gegužės 16 d. I g klasės mokiniai dalyvavo geografijos ir istorijos integruotoje pamokoje „Tautinės mažumos Joniškio rajone“. Mokiniai aplankė Joniškio vasarinę ir žieminę sinagogas, vaikščiojo miesto gatvėmis, susipažindami su miesto istorija ir žydų paveldu mūsų krašte, lankėsi Joniškio istorijos ir kultūros muziejuje. Gimnazistams į praeitį nusikelti padėjo Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus darbuotojas Darius Vičas. Ačiū Jam. Mokytojos Laura ir Daliutė.

Gegužės 15d. Skaistgirio gimnazijoje vyko istorijos viktorina „Lietuvai 100”, skirta Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. Viktorinoje dalyvavo 5, 6 ir 7 klasių moksleivių komandos. Pirmąją vieta laimėjo 6 klasės komanda „Einšteinai“, antrąją – 7 klasės komanda „Septintokai“, trečiąją – 5 klasės komanda „Guminukai“. Šioms komandoms įteikti diplomai ir suvenyrai. Likusioms komandoms įteiktos padėkos ir suvenyrai. Smagu, jog mūsų mokinukai aktyvūs ir daug žinantys apie Lietuvą. Mokytoja Laura

Biudžetinė įstaiga Skaistgirio gimnazija. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas: 190565573

Adresas: Šermukšnių g. 2, LT-84385, Skaistgirys, Skaistgirio sen. Joniškio r., tel. (8 426) 60 904, el. p. skaistgirio.mokykla@gmail.com