Vasara yra pats smagiausias metų laikas – atostogos, o kad atostogauti būtų ne tik smagu, bet ir saugu, primename, kad prie vandens ir vandenyje reikia saugoti save ir kitus.

19665183 1433308033401904 7543207272024832711 n

Liepos 3 - 7 dienomis Skaistgirio gimnazijos mokiniai Diana, Irma, Simona, Gustė, Edvinas ir Aistis, lydimi mokytojų Violetos ir  Angelos  dalyvavo tarptautiniame projekte „Aucė – 2017“. Šis, septintus metus vykstantis, projektas skatina bendrauti ir bendradarbiauti, puoselėti savo šalies tradicijas ir susipažinti su kitų šalių kultūra. Projekte dalyvavo  komandos iš Latvijos, Baltarusijos, Moldovos, Lenkijos ir dvi komandos iš Lietuvos. Pristatydami savo šalies kultūrą ir papročius moksleiviai demonstravo tautinius rūbus, mokė kitų šalių komandas nacionalinių šokių ir dainų. Liepos 6 -ąją visi drauge giedojo Lietuvos himną. Mokiniai susipažino su Auce, Jūrmala, Ryga. Dalyvavo edukologinėse pamokose Dienvidi + ir Benes duonos kepykloje. Mokyklų delegacijos dalyvavo susitikime su Aucės meru Gintu Kaminskiu. Už patirtus neišdildomus įspūdžius, surastus naujus draugus, šiltą priėmimą esame dėkingi Aucės vidurinės mokyklos  direktorei Indrai Špelai ir visam mokyklos kolektyvui.

IMG 0864

Birželio 15 dieną, Skaistgirio gimnazijos priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių metodinės grupės nariai ir pagalbos mokiniui metodinė grupė vyko į Kupiškio P. Matulionio progimnaziją, kurioje buvo vestas seminaras „Kūrybiškas ir įdomus ugdymas“. Seminaro metu buvo pasidalinta gerąja patirtimi, pasirašyta mokyklų bendradarbiavimo sutartis. Progimnazijos lietuvių ir literatūros mokytoja Jolanta pravedė įdomią ekskursiją po Kupiškio miestą. Aplankėme trečią pagal dydį Lietuvos bažnyčią, Kupiškio marias, „Uošvės liežuvį“. Kupini gerų įspūdžių, naujų idėjų grįžome namo. Atostogaudami ilsėsimės, keliausime, kursime naujus planus, priimsime iššūkius ateinantiems mokslo metams. Geros Jums vasaros, kolegos!

P6150072

Baigiantis mokslo metams ir artėjant vasarai smagu pasidžiaugti nuveiktais gražiais  darbais, mokytojų ir mokinių  pasiektais laimėjimais, visos bendruomenės susitelkimu siekiant, kad gimnazijoje visi jaustųsi gerai ir jaukiai. Gimnazijos direktorė E. Aukselienė, dovanodama  kolektyvui didžiulę puokštę rožių, sakė „Gražesnio žodžio nerandu už paprastą lietuviškąjį AČIŪ”. Palinkėjo kūrybiškumo ir gerų idėjų ateinančiais mokslo metais. Gimnazijos direktoriaus vardu mokytojams įteiktos padėkos.

 Skaistgirio gimnazijos pedagogai

Atvirose Skaistgirio 5 x 5 futbolo pirmenybėse dalyvauja 14 – lika komandų iš Joniškio, Žagarės, Gasčiūnų, Skaistgirio. Skaistgirio gimnazijos garbę gina 4 – rios futbolo komandos.  „A“ lygos pirmenybėse varžybos jau baigėsi, kuriose mūsų pagrindinė komanda iškovojo III vietą. Sveikiname Selestiną Grubliauską, Ernestą Juzuitį, Vitalijų Keturakį, Paulių Šomką, Edviną Charukevičių su puikiu žaidimu. 

IMG 7119 2

Biudžetinė įstaiga Skaistgirio gimnazija. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas: 190565573

Adresas: Šermukšnių g. 2, LT-84385, Skaistgirys, Skaistgirio sen. Joniškio r., tel. (8 426) 60 904, el. p. skaistgirio.mokykla@gmail.com